Witam w mej pastelowej Enklawie

Witam w mej pastelowej Enklawie
ŻYWIĘ NADZIEJĘ, ŻE TEN MÓJ WIRTUALNY ZAKĄTEK ZATRZYMA TWOJE OKO NA DŁUŻEJ I SKŁONI DO POWROTÓW ...

Etykiety tematyczne

martwa natura (32) miejsca (124) oferta (4) olej (36) pastel (100) pejzaż (53) portrety (63) rysunek (33)

wszystkie posty

środa, 17 września 2014

obraz "Twórcze zadumanie"; autor: Marek Strójwąs

pastel suchy na papierze, 40x30 cm
Obraz ten wykonany został z przeznaczeniem na prezent dla osoby portretowanej, na okoliczność "Wieczoru Autorskiego" serdecznego kolegi Stanisława Zwierzyńskiego (poety, rzeźbiarza, malarza), który odbędzie się 17.09.2014 r. o godzinie 17.00 w Domu Kultury "Kolorowa" w Warszawie-Ursus.  Myślę, że jego bohater będzie zadowolony z tego prezentu.

4 komentarze:

 1. Mam nadzieję, że bohaterowi podobał się prezent? :-) Według mnie wyszło pięknie, szczególnie że pastele się dość trudnym medium do pracy. Jak podobają Ci się moje prace? http://newyearsedd.blogspot.com/p/blog-page_27.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo Ci Ewciu dziękuję za miły komentarz. Zajrzałem prze chwilkę na Twojego bloga i bardzo podoba mi się forma w jakiej go prowadzisz. Masz nie tylko talent plastyczny, ale też literacki... Bez wątpienia masz iskrę bożą, duży entuzjazm, ale te Twoje wypowiedzi plastyczne są jeszcze bardzo surowe... Jeżeli chcesz dalej rozwijać swoje umiejętności plastyczne, to zalecam Ci, jak najwięcej rysować z natury, bo to wyrabia zmysł postrzegania... Będę do Ciebie zaglądał, żeby obserwować Twoje postępy... Pozdrawiam Cię ciepło :-).

  OdpowiedzUsuń
 3. Odpowiedzi
  1. Jurku też Cię serdecznie pozdrawiam :-).

   Usuń